Menu

Intelligent Social Media Marketing
products and solutions

Markalar için Twitter, Facebook, Instagram ve Youtube gibi sosyal medya platformlarının yanı sıra online haber siteleri, bloglar, sözlükler, şikayet siteleri ve forumlar gibi milyonlarca mecrayı sizin için takip ediyor ve anlık raporluyoruz.
2265507486

Products

Have a more active presence in the digital world. We monitor, analyze in depth and report on more than 400 thousand digital channels in addition to social media platforms such as Facebook, Twitter, Instagram and YouTube.
580-377-7000

SOLUTIONS

We help you draw a more effective roadmap in the digital world; establish a dedicated management panel for your brand, conduct researches and present detailed reports so that you can make accurate and fast moves.
DISCOVER OUR SOLUTIONS
 • We have learned more about our existing and potential customers and established more relevant and fast communications with them on the social media. Now, we receive more positive feedbacks.

  GÖKHAN AKTULAY | VODAFONE

 • With regards to brands that we provide services, we have conducted better analyses about their customers and their expectations on the social media, resulting in establishment of more effective communications. We serve our brands better and better every day.

  CEM BATU | PLASENTA

 • Müşterilerimizin kendilerini rahat hissettikleri sosyal medya ortamından yaptıkları her yorumda müşterilerimize özel dönüşler yapıyor ve müşterilerimizde vay be etkisi yaratıyoruz. Vay be’leri sizinle beraber yarattığımız için biz de çok mutluyuz.

  Serpil Polat Tomur | Enpara.com

Tüm deneyimimizi sizinle paylaşıyoruz. Şimdi doğru yerdesiniz!

CONTACT

KAYNAKLARIMIZ

  BLOG

  Online Müşteri Etkileşiminin 5 İlkesi

  İşte o an geldi: Web sitenize gelen potansiyel müşteriniz “Satın Al” butonuna tıkladı

  DEVAMINI OKU

  SUNUM

  Sosyal Medyada TV Reytingleri - Webrazzi Dijital 2013

  DEVAMINI OKU

  SUNUM

  Monitera perakende analiz

  DEVAMINI OKU
4234312892
2018 Monitera. All rights reserved.
thumbs-up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram